Idealny zegarek dla taty

Idealny zegarek dla taty

Postautor: italita » 11 lip 2016, o 06:48

Cześć. Witajcie. Słuchajcie, mój ojciec ma niedługo 60 urodziny. Z racji tego, że takie wydarzenia w mojej rodzinie są obchodzone nadzwyczaj uroczyście i z wielką pompą, to prezenty też na takie okrągłe urodziny są raczej pokaźniejsze i bardziej wartościowe. I tak właśnie się zastanawiam nad tym co ojcu kupić mogę. On zawsze był takim gadżeciarzem i lubił drogie i wartościowe rzeczy. Myślę może o jakimś wartościowym i eleganckim zegarku. Co Wy na to? To jest dobry pomysł? Myślicie zę się sprawdzi i nadaje na takom okazje?
italita

Idealny zegarek dla taty

Postautor: jumpernik » 11 lip 2016, o 09:25

Zegarek jak najbardziej. Ja sam bym chętnie dostał taki prezent na swoje urodziny. Co prawda 60 jeszcze daleko przede mną, ale no. Jak szukasz sklepu online, to polecam Ci się rozejrzeć w internecie, bo tam możesz o wiele taniej kupić markowe zegarki niż jak będziesz chodził po jakichś jubilerach, którzy z Ciebie zedrą tyle kasy, że się w głowie nie mieści.
jumpernik

Idealny zegarek dla taty

Postautor: italita » 11 lip 2016, o 09:39

A masz może jakąś markę takich lukusowychzergarków, które byś polecił? Nie chce wyjść na totalną ignorantkę w tej kwestii ale na zegarkach na dodatek markowych to ja się w ogóle nie znam no i chciałabym jakiegoś kompletnego bubla kupić i nie śmieszyć przed ojcem, a wręcz przeciwinie – zrobić mu fajną i przyjemną niespodziankę od jego ukochanej córki :)
italita

Idealny zegarek dla taty

Postautor: jumpernik » 11 lip 2016, o 09:58

No rozumiem, rozumiem. Wiesz co… Chyba bym Ci mógł polecić Breitling bo to jest nadzwyczaj dobra marka zegarków. Powiem Ci szczerze, że chyba jedna z najlepszych, jakie znam. Do wyboru jest sporo pasków i tarcze też są całkiem ciekawe.
jumpernik

Idealny zegarek dla taty

Postautor: italita » 11 lip 2016, o 11:38

Poszperam sobie w internecie i zobaczę, bo mnie już sama nazwa ciekawi :D
italita

Idealny zegarek dla taty

Postautor: jumpernik » 11 lip 2016, o 13:25

Poszperaj. Moim zdaniem warto się tymi zegarkami zainteresować.
jumpernik

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam