Czy da się kupić strój wyjściowy online?

Postautor: superSłoik1997 » 14 cze 2016, o 05:16

Moja dziewczyna ciągle kupuje kiecki przez internet i próbuje mnie namówić, żebym też zaczął korzystać ze sklepów internetowych, zamiast zwykłych. Mam wątpliwości, bo jednak sukienki to nie to samo co strój dla faceta. Ktoś z was kupował kiedyś online spodnie wizytowe? No wiecie, jak się okaże, że nogawka za krótka, to będzie strata pieniędzy. Jeśli się sukienka dziewczyny okazuje za krótka to, mój zysk :D Jakieś rady panowie?
Awatar użytkownika
superSłoik1997

Postautor: Owlshooter009 » 14 cze 2016, o 07:32

Ogólnie to w internecie znajdziesz większy wybór spodni, garniturów, marynarek i koszul niż gdziekolwiek indziej, więc chyba nie jest to jakiś bardzo ryzykowny sposób kupowania. Jak wybierzesz porządny sklep, to masz gwarancję zwrotu bez opłaty, więc to żadna strata. Po prostu szukaj na sprawdzonych stronach internetowych, żeby nie było jakichś problemów, na przykład, że ci odeślą.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: teodeo » 14 cze 2016, o 08:25

Nawet na własny ślub kupiłem cały garnitur z koszulą przez internet. Bez przesady, komu by się chciało tyle łazić po sklepach. Zamawiasz i tyle.
teodeo

Postautor: jumpernik » 14 cze 2016, o 10:11

Bez pszesady z tymi za krótkimi nogawkami. Na stronie sklepu na pewno będziesz miał coś takiego jak tabela rozmiarów, więc możesz sprawdzić sobie długość nogi, obwód w pasie i tym podobne. Wyjściowe ubrania dobre się kupuje online, bo przynajmniej nie gapi się na ciebie ekspedientka. Nie wiem, czy też tak masz, ale ja w takich małych sklepikach z eleganckimi ubraniami dostaję ataków klaustrofobii.
jumpernik

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam