Pomysły na wieczór panieński

Postautor: italita » 26 lip 2016, o 03:25

Witam wszystkich forumowiczów. Z Karoliną przyjaźnię się od siedemnastu lat. Obalam jednocześnie mit o tym, że przyjaźń jest udana tylko i wyłącznie wtedy, gdy uczestniczą w niej wyłącznie dwie osoby. Do naszej paczki (niezmiennie od siedemnastu lat!) należą jeszcze: Sylwia, Tamara, Oliwia i Gabrysia. Niedługo nasza wspólna przyjaciółka Karolina, wychodzi za mąż. Na ślubie będzie miała pięć druhen. A co! Kto bogatemu zabroni :p. Chcemy urzadzić jej niesamowity wieczór panieński! Macie jakieś pomysły?
italita

Postautor: lokalizacja » 26 lip 2016, o 05:58

Marzę o tym, żeby mieć kilka druhen na ślubie, ale niestety to niewykonalne. Nie mam prawie wcale koleżanek, a co dopiero przyjaciółki. Od zawsze trzymałam się z chłopakami. Dziewczyny chyba za mną nie przepadają :(. Dlatego totalnie nie wiem, co robi się na tego typu imprezach. Tak cyz inaczej, przekaż Karolinie życzenia – wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i sto lat z jednym facetem!

Postautor: italita » 26 lip 2016, o 07:20

Oj, spełnią się. Karolina z Damianem jest już z milion lat i jestem pewna, że to już miłość na zawsze.
italita

Postautor: efektowna » 26 lip 2016, o 09:24

U mnie na wieczorze panieńskim przyjaciółki bardzo się popisały. Chyba wzięly pomysły z amerykańskich filmów, albowiem wynajęły mi, uwaga, striptizera! No ale nie powiem, miło wspominam to wydarzenie:).
efektowna

Postautor: siostra_przełożona » 26 lip 2016, o 11:36

Ja zaś wychodzę z założenia, że celem takiego wieczoru panieńskiego jest koniec wolności, i zapoczątkowanie wieczności. Dlatego prezentami należy zadbać o to, by pożycie państwa młodych było jak najlepsze! Na osiemnastce daje się zboczone prezenty i na wieczór panieński też, ale zboczone inaczej. W sklepie internetowym Lolitta znajdź produkt Cute stockings i od razu zrozumiesz, o czym mówię. Do tego produktu możecie dobrać kostium seksownej uczennicy – takie przebieranki są niezastąpione jeśli chodzi o noc poślubną! Oj, wiem o czym mówię..
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Erotyka