Nocne problemy łóżkowe

Nocne problemy łóżkowe

Postautor: LudwikPodolski » 30 gru 2015, o 04:11

Mamy, a w zasadzie ja mam pewne problemy dotyczące życia erotycznego. Nie wiem jak mogę skutecznie powstrzymać erekcję. Trwa ona zbyt krótko żeby zdziałać cokolwiek, dlatego ani ja ani moja żona nie osiągamy oczekiwanej satysfakcji z seksu. Polećcie mi jakieś dobre tabletki na przedłużenie sexu dla mężczyzn. Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Nocne problemy łóżkowe

Postautor: siostra_przełożona » 30 gru 2015, o 07:07

Tabletki to nie wszystko. Warto wcześniej wykorzystać szereg innych sposobów na opóźnienie szczytowania. Ja ze swojej strony polecam zmianę pozycji seksualnej. Często jest to bagatelizowane, ale może okazać się skuteczne. My z mężem eksperymentujemy z pozycjami i nigdy nie mieliśmy takich problemów.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Nocne problemy łóżkowe

Postautor: Owlshooter009 » 30 gru 2015, o 09:12

Ja od dawna stosuje masaze. Wykonuje je nie tylko ja sam, ale również moja zona. Nie ograniczaja się one wylacznie do czlonka, ale obejmuja cale cialo. Wiem, może ciezko w to uwierzyc, ale masaz calego ciala również ma wpływ na dlugosc stosunku. Poprobujcie z masazami. Mogą one nie pomoc, ale sprobowac nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Nocne problemy łóżkowe

Postautor: LudwikPodolski » 30 gru 2015, o 09:26

Dzieki. Poprobujemy z innymi pozycjami i masazami. Jak do tej pory nasze rozwazania o tym problemie dochodzily do momentu jasno stwierdzajacego o koniecznosci wizyty u lekarza i inwestycji, ale z tego co wy piszecie nie jest to od razu konieczne. Znacie jakieś techniki masazu, które mogą odniesc skutek?
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Erotyka