Czy można kupić oryginalną yerba mate w sklepie online?

Postautor: Han3czk4 » 9 lip 2017, o 20:26

Hej, ostatnio mam ogromną ochotę na korzystanie z tych herbatek yerba mate. Znajoma mnie jakiś czas temu poczęstowała i strasznie mi się spodobało. Nie tylko smak, ale sam sposób przygotowania w tych fajnych naczyniach ;) Czy taka herbatka faktycznie jest tak zdrowia jak ją malują? Druga sprawia to czy można wygodnie i tanio zamawiać ją sobie w necie? Może znacie jakieś dobre miejsca?
Han3czk4

Postautor: LudwikPodolski » 9 lip 2017, o 22:08

Czy zdrowa to na pewno, podobno bardzo dobrze oczyszcza organizm. W kwestii smaku nie byłbym takim optymistą, w moim odczuciu raczej słabo ;) Nie ma to jak kubek mocnej czarnej herbaty, ale kwestia smaku to tak naprawdę kwestia gustu. Ale jeśli o mnie chodzi to nie znoszę także na przykład tych herbat zielonych, jak człowiek pił herbatę po 7 płukaniu torebki, zupełnie to mocy nie ma i smaku.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: perfekcjonista78 » 9 lip 2017, o 23:23

Trochę przesadzasz, wcale nie smakuje tak źle. Przywykłeś do czarnej herbaty, pewnie jeszcze walisz tam cukru i masz efekt ;)
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: LudwikPodolski » 10 lip 2017, o 01:04

Właśnie nie, herbata musi być gorzka, inaczej psuje się jej piękny smak.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: Grymazz » 10 lip 2017, o 03:05

się wtrące w Waszą burzliwą dyskusję i postaram się pomóc Koleżance :P Duży wybór herbatek masz moja droga tutaj http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-yerba-2.html, profesjonalny sklep wyłącznie z wysokimi jakościowo produktami spożywczymi, ekologicznymi, nie spotkasz tam chemii. W tym sklepie online yerba mate dostępna jest w naprawdę wielu różnych wersjach i polecam skosztować każdej, różnorodność smaków jest tam niesłychana, świetne produkty mają.
Grymazz

Postautor: LudwikPodolski » 10 lip 2017, o 03:40

Wyraziłem tylko swoje zdanie, nie denerwuj się ;)
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: Grymazz » 10 lip 2017, o 04:45

Generalnie rzecz biorąc ten internetowy sklep Owocowy Świat ma mnóstwo fajnych produktów ekologicznych. Dzięki niemu poznałam piękno naturalnych potraw, bo często je robię z kupowanych tam składników. Herbatkę znajoma kupuje, ponoć bardzo dobra, a wie co mówi bo na herbacie zna się jak nikt.
Grymazz

Postautor: Han3czk4 » 10 lip 2017, o 07:25

Skoro tak polecacie to trzeba będzie skosztować. Dzięki za pomoc Panie i Panowie ;)
Han3czk4

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Hobby bez dwóch zdań