Nowoczesne oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie

Postautor: efektowna » 10 lip 2018, o 03:18

Ludzie kuszą się na rozmaite połączenia. Znam to z własnego doświadczenia. Jeszcze ostatnio sama poszukiwałam interesujących pomysłów. Ubóstwiam dekorowanie mieszkania. Kocham mieszać ze sobą przeróżne style. Dlatego ostatnio złączyłam ówczesny styl z tradycją i dałam do salonu stojące lampy vintage. Stwierdzę, że sama byłam mile zszokowana całokształtem. Na dodatek mnóstwo moich przyjaciół wypytywało mnie jak złączyłam te style. Serio warto momentami zaszaleć i zdecydować się na coś nowego. Obecnie myślę, by coś zmienić w naszej sypialni. :)
efektowna

Nowoczesne oświetlenie

Postautor: toledo » 10 lip 2018, o 03:49

Co niemiara społeczeństwa kusi się na zamówienie nieziemskich lamp. Niedawno z narzeczoną robiliśmy remont pokoju gościnnego. Chcieliśmy również wymienić oświetlenie. Początkowo mieliśmy postawić na klasykę i zamówić lampy wiszące, lecz zdecydowaliśmy się głównie na dekoracyjne lampy stojące do salonu. Stwierdzę, iż to było super rozwiązanie. Uwielbiam w nocy oglądać TV, a chwilami oświetlenie jest wymagane, więc taka przymglona lampa pełni wszelkie moje normy. Rozmyślamy jeszcze nad daniem czegoś podobnego do pokoju sypialnianego. Czasami taki intymny klimat jest przychylny. :D
toledo

Nowoczesne oświetlenie

Postautor: Han3czk4 » 10 lip 2018, o 05:39

W tym momencie mnóstwo sklepów oferuje nam różnorodne lampy, poczynając od wiszących kończąc na podłogowych. Niedawno wymienialiśmy oświetlenie w naszej chacie. Szczególną uwagę poświęciliśmy na dobre światło łazienki. To dla mojej rodziny miejsce wypoczynku, długaśnych kąpieli. Dlatego wymyśliliśmy, że zakupimy tam nowoczesne oświetlenie sufitowe LED. Przyznam szczerze, że byłam zachwycona z takiego pomysłu. Oprócz tego wymieniliśmy także oświetlenie w korytarzu i salonie. Stwierdzę, że obecne lampy są przepiękne. Dawno temu nie było takiego wyboru. :P
Han3czk4

Nowoczesne oświetlenie

Postautor: casie_mary » 10 lip 2018, o 08:18

Myślę, że najlepiej zamówić lampy loftowe. Są one szalenie przydatne, szczególnie w innowacyjnych pomieszczeniach. Aktualnie mnóstwo moich kumpelek tak sobie urządza mieszkanie. Ja swego czasu w necie ujrzałam baner, na którym był zamieszczony napis: unikalne lampy wiszące nowoczesne. Być może niedługo zakupię sobie taką nowoczesną lampę, gdyż muszę oznajmić, że atrakcyjnie wyglądają. Lecz aktualnie nie mam szmalu.
casie_mary

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem