Sufit napinany we Wrocławiu – dlaczego to taki popularny produkt?

Postautor: LudwikPodolski » 21 maja 2017, o 23:33

Co prawda nie jestem żółtodzionem jeśli chodzi o budowlankę, ale ostatnio miałem okazję gościć w kilku miejscach we Wrocławiu i zauważyłem, że spora liczba tych miejsc jest wyposażona w sufit napinany. No i teraz zastanawiam się skąd aż tak duża popularność tego typu sufitu? Nigdy nie miałem z nim do czynienia jeśli chodzi o montaż i utrzymanie jest odpowiedniego stanu.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: perfekcjonista78 » 22 maja 2017, o 01:35

Spora liczba ludzi nie miała nic wspólnego z tego rodzaju sufitem, bo to jest po prostu nowość na rynku. Wiele osób nawet jeszcze nie słyszało o tym, że są takie możliwoąci, jeśli chodzi o montaż. Sam sufit wygląda po prosty fenomenalnie i potrafi zmienić wygląd pomieszczenia o 180 stopni.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: Han3czk4 » 22 maja 2017, o 04:20

Zgadzam się z kolegą, który napisał wyżej. To jest po prostu genialny sufit. Po woli trzeba odchodzić od stereotypów, że najlepszym rozwiązaniem do domu jest po prostu malowana ściana czy sufit. Trzeba nieco bardzoi odważnie ruszyć w nowości o sprawdzać porównywać. Sufuty napinane są tego najlepszych przykładem.
Han3czk4

Postautor: LudwikPodolski » 22 maja 2017, o 06:11

Czyli co, nam rozumieć, żę tu głównie chodzi o to, że są to bardzo ładne sufity, tak?
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: Grymazz » 22 maja 2017, o 07:04

I ładne i dość szybko się je montuje, ale pod warunkiem, że będzie to robiła odpowiednia firma. Znam taką i znajdziedziecie ją tutaj http://e-investal.pl/tag/wroclaw/, są w stanie zamontować sufit napinany we Wrocławiu, jak i w każdym innym mieście, nie tylko na terenie naszego kraju, ale także i na terenie całej Europy.
Grymazz

Postautor: casie_mary » 22 maja 2017, o 10:02

Widziałam już takie sufity i w Polsce, jak i za granicą. Bardzo dużo ich można spotkaćna przykład w różnego rodzaju sklepach.
casie_mary

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem