Chcę zamówić w Poznaniu meble do kuchni – znacie jakiś dobry sklep czy projektantów?

Chcę zamówić w Poznaniu meble do kuchni – znacie jakiś dobry sklep czy projektantów?

Postautor: Fenicjanka20 » 6 kwie 2017, o 02:41

Nadszedł czas, by powiedzieć „żegnajcie” meblom, które pamiętają jeszcze głębokie lata 90-te. W salonie i w sypialni już udało mi się je wymienić, jednak kuchnia to wiadomo… ta przestrzeń musi być dużo bardziej funkcjonalna, niż pozostałe pomieszczenia. To nie znaczy, że one mają być niefunkcjonalne, ale myślę, że chyba wszyscy rozumieją, o co mich odzi. :) Wiecie, gdzie w Poznaniu mogłabym zamówić ładne meble kuchenne?
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Postautor: siostra_przełożona » 6 kwie 2017, o 05:28

Jest w tym momencie tyle sieciówek, że na pewno znajdziesz w jednej z nich coś dla siebie. Kwestia tylko tego, że trzeba poświęcić trochę czasu na jeżdżenie i oglądanie tego wszystkiego.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: Fenicjanka20 » 6 kwie 2017, o 05:55

nie mam czasu na jeżdżenie, a też raczej meble z takich sieci nie są dla mnie jakoś szczególnie satysfakcjonujące. Wolałabym raczej coś zaprojektowanego na miarę mojej kuchni. Tym bardziej, że nei jest to ani kwadrat, ani prostokąt, tylko zbitek raczej trzech różnych brył.
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Postautor: HeyJoe » 6 kwie 2017, o 06:36

Widzę, że jakiś projektant-fantasta :D Słuchaj, to do teg najlepiej znaleźć jakiegoś specjalistę od aranżacji wnętrz. Taki ktoś przyjedzie, pomierzy i zaproponuje Ci najciekawsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: superSłoik1997 » 6 kwie 2017, o 08:06

Tak widzę, że nikt tu ci żadnych konkretów nie podrzucił, to moe mi się chociaż uda trochę pomóc ;) Generalnie ja proponuję, żebyś zainteresowała się tym linkiem: http://szafy-kuchnie.net/meble-kuchenne/. Mają tu doskonałą ofertę mebli kuchennych na wymiar, przy wykorzystaniu najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Przy czym dla nich to też bez różnicy, czy będziesz chciała je w stylu modernistycznym czy wolisz raczej charakter bardziej zachowawczy. Co ja mogę polecić, to może odrobinę wymieszania obu tych stylów, przez np. wykorzystanie drewnianych frontów, a dodanie w którymś miejscu szklanych drzwi z grafiką. :) Generalnie dzięki tej firmie z meblami kuchennymi w Poznaniu można za niewielkie pieniądze zaaranżować w ciekawy sposób przestrzeń kuchenną.

Awatar użytkownika
superSłoik1997

Postautor: Han3czk4 » 6 kwie 2017, o 08:15

Cześć! Gdzie można więcej poczytać o ich ofercie? Bo przyznaję kolego, że mnie mocno zaintrygowałeś tym, co tutaj przedstawiłeś :)
Han3czk4

Postautor: superSłoik1997 » 6 kwie 2017, o 10:48

Jeśli interesują cię inne meble, niż te tylko te kuchenne, to więcej znajdziesz pod tym odnośnikiem. Generalnie ta firma jest w Poznaniu jednym z liderów, jeśli chodzi o szafki kuchenne, a także garderoby, szafy wnękowe, generalnie różne funkcjonalne meble do każdego pomieszczenia, czy to w domu, czy w biurze.
Awatar użytkownika
superSłoik1997

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem