Szukam cennika tanich rolet w Warszawie - z możliwością zamówienia na wymiar

Postautor: perfekcjonista78 » 5 sty 2017, o 06:17

Witam, chciałbym się dowiedzieć o ceny poszczególnych systemów osłonowych okien. Szukam też firmy robiącej tanio na zamówienie. Wahamy się jeszcze między roletami a żaluzjami.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: Owlshooter009 » 5 sty 2017, o 07:54

Ceny są bardzo różne, zależnie od modelu i materiału, z jakiego są wykonane osłony. Ogólnie od nawet kilkunastu do kilkuset złotych za żaluzję czy roletę, zależy też jakiej wielkości jest otwór okienny.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Szukam cennika tanich rolet w Warszawie - z możliwością zamó

Postautor: IngridH » 5 sty 2017, o 08:16

Tutaj jest cennik tanich rolet w Warszawie, można zamówić online moreno.zaluzje-warszawa.eu/cennik. Jeśli chodzi o wnętrza to zdecydowanie polecam rolety, zamiast żaluzji. Rolety są o wiele łatwiejsze do utrzymania w czystości, niektóre można prać, a inne wystarczy przetrzeć szmatką albo nawet zwykłą miotełką do kurzu. Mam rolety zamontowane wszędzie, wliczając kuchnię i łazienkę, i tam też nie ma większego problemu z czyszczeniem. Ja zamówiłam rolety z materiałem, który można swobodnie zmywać na morko, więc polecam takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
IngridH

Postautor: mleczNAdroga03 » 5 sty 2017, o 09:36

Również polecam rolety, żaluzje mocno się kurzą i są trudniejsze do doczyszczenia. Ewentualnie żaluzje międzyszybowe, z tym że, jak się taki system rozwali, to trzeba rozkręcać całe okno, więc jest to jednak pewne ryzyko.
Awatar użytkownika
mleczNAdroga03

Postautor: Han3czk4 » 5 sty 2017, o 11:56

Do wnętrz zdecydowanie rolety. Osobiście polecałabym rolety rzymskie, które można prać. Dają bardzo miłe wrażenie, wnętrze z takimi roletami prezentuje się o wiele bardziej przytulnie niż, gdy zastosujemy żaluzje. Żaluzje pasują mi zdecydowanie bardziej do przestrzeni biurowych, a nie mieszkalnych. Na twoim miejscu postawiłabym więc na rolety.
Han3czk4

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem