Ciepła woda na stałe.

Ciepła woda na stałe.

Postautor: Fenicjanka20 » 16 wrz 2016, o 00:26

Przeprowadziłam się do męża na wieś, gdzie nie ma dostępu do ciepłej wodu. Znaczy się dostęp jest, ale trzeba ją najpierw podgrzać. Jako osoba z miasta nie bardzo jestem do tego przyzwyczajona, więc już chciałabym na wstępie coś zmienić. Jakie rozwiązanie proponujecie, żeby pozbyć się problemy i żeby nie było to zbyt uciążliwe pod względem finansowym.
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Ciepła woda na stałe.

Postautor: DorotaRadziwił » 16 wrz 2016, o 01:28

To widzę, że już swoje porządki w domu wprowadzasz. I bardzo dobrze, powinno być wiadomo, kto w domu podejmuje kluczowe decyzje. Rozmawiałam z mężem w tej sprawie. On twierdzi, że teraz to najlepsze jest ogrzewanie gazowe, a co za tym idzie i ciepłą wodę możesz z tego brać.
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Ciepła woda na stałe.

Postautor: Fenicjanka20 » 16 wrz 2016, o 03:13

Wiadomo, kto bedcie podejmował kluczowe decyzje. Kobieta na wsi musi być szanowana, bo inaczej faceci zaczną jej na głowę wchodzić. Oczywiście żartuje, to nasza wspólna decyzja, chcemy, żeby nam się żyło po prostu lepiej i wygodniej.
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Ciepła woda na stałe.

Postautor: HeyJoe » 16 wrz 2016, o 03:44

Jeśli chodzi o moją radę to posiłkowałbym się w tym przypadku kotłem na gaz, który jest w stanie ogrzać spore powierzchnie w domach. Gaz nie jest wcale taki drogi, jak to niektórzy twierdzą. Trzeba się nauczyć go używać i znaleźć odpowiednie wartości dla danego domostwa.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Ciepła woda na stałe.

Postautor: toledo » 16 wrz 2016, o 04:50

Gaz to obecnie najbardziej papularne paliwo, jeśli chodzi o ogrzewanie i co ważne najbardziej wygodne ze wszystkich dostępnych. Jest to czysta robota, a wszystkie elementy potrzebne do montażu całej instalacji można kupić w sklepie z elementami hydraulicznymi, tak więc polecam.
toledo

Ciepła woda na stałe.

Postautor: azela » 16 wrz 2016, o 06:13

Koledzy mają rację, warto w to zainwestować, bo szybko można nagrzać mieszkanie. Montaż też jest bardzo prosty dla kogoś, kto już to robił. Trzeba tylko zamontować odpowiednie uchwyty i kocioł można powieszać. Doprowadzić instalacje i używać.
azela

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem