Wysoka jakość mebli.

Wysoka jakość mebli.

Postautor: HeyJoe » 8 wrz 2016, o 01:24

Czy decydując się na zakup mebli patrzycie głównie na cene, czy zwracacie też uwagę na jakość tych produktów. Zdaje soebie sprawę, że nie zawsze jedno i drugie idzie w parze, więc akurat w moim przypadku staram się wyszukać rozwiązania optymalnego. Jak Wy to robicie.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Wysoka jakość mebli.

Postautor: Owlshooter009 » 8 wrz 2016, o 02:34

tutaj żadnej filozofii nie będzie. Kieruję się podobnymi kryteriami do Twoich. Co więcej ja od lat mam stałego dostawcę mebli, który gwarantuje mi odpowiedni towar za odpowiednią cenę. Jeszcze nigdy nie narzekałem na jakość i to ile wydałem. Tutaj jest odpowiedni namiar burzynscymeble.pl/pl/producer/Forte/3 , który polecam.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Wysoka jakość mebli.

Postautor: DorotaRadziwił » 8 wrz 2016, o 05:24

Zdecydowanie to dobry producent i również dobry sklep. Robią meble dla każdego pomieszczenia, a to już arugment do tego, żeby często zaglądać do ich oferty. Lubię przeglądać sobie nowości meblowe jak coś mnie już zainspiruje to kupuję.
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Wysoka jakość mebli.

Postautor: HeyJoe » 8 wrz 2016, o 06:31

Lubię kupować w tym sklepie. Zawsze wybieram meble wysokiej jakości, dlatego odwiedzam wlasnie ten sklep, a nie inny. Oczywiście wcześniej robiliśmy z żoną zakupy w sklepach stacjonarnych, ale ceny w pewnym momencie przestały być realne :)))))
Awatar użytkownika
HeyJoe

Wysoka jakość mebli.

Postautor: Fenicjanka20 » 8 wrz 2016, o 09:16

Ostatnio kupowałam meble do sypialni u nich. Mój facet to kawał chłopa i nie mogla sobie pozwolić łożko z byle jakiej deski czy dykty. Właśnie tam dostałam solidne łoże, które i wygodne spanie zapewnia, ale i jest ciche wiecie kiedy :))))
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem