Koszenie trudno dostępnych miejsc

Postautor: superSłoik1997 » 31 sie 2016, o 01:43

Witam bardzo. Mam taki problem, że jak koszę trawę przed domem taką dużą kosiarką, którą teraz mam, to zawsze zostają jakieś miejsca, które nie są dokoszone. I potem tam brzydko to odstaje. A ja nie wiem co mam z tym robić, więc potem chodze z nożyczkami zwykłymi i wycinam trawę w tych miejscach, żeby miała taką samą długość jak reszta trawy w ogrodzie. A czy znacie może jakiś sposób na to, żeby wykaszać do końca to wszystko?
Awatar użytkownika
superSłoik1997

Postautor: HeyJoe » 31 sie 2016, o 03:43

No oczywiście, że jest sposób. Możesz sobie kupić taką specjalną wykaszarkę do tego i potem już te miejsca które zostały tylko tym potraktować i będziesz miał pięknie cały ogród do końca zrobiony. Jak się nauczysz dobrze operować to taką wykaszarką możesz nawet potem wszystkie trudno dostępne miejsca potraktować. No albo całość jak Ci się będzie chciało :P
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: superSłoik1997 » 31 sie 2016, o 05:31

No właśnie też pomyślałem o takiej wykaszarce. A wiesz może jaką firmą się warto zainteresować? Albo jakim konkretnym modelem, żeby wszystko było zrobione z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły? Bo jednak bym chciał mieć wodmu taki raczej porządny sprzęt mimo wszystko ;)
Awatar użytkownika
superSłoik1997

Postautor: HeyJoe » 31 sie 2016, o 06:50

Możesz sobie sprawdzić jak się mają wykaszarki spalinowe Husqvarna. Ja sam sobie kupiłem taką na ten sezon i muszę powiedzieć, że z niej jestem bardzo zadowolony i mogę ją z czystm sumieniem polecić naprawdę każdemu, kto też chce mieć porządek w domu z trawnikiem :P Na pewno warto się tym zainteresować
Awatar użytkownika
HeyJoe

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem