Narożnik czy sofa?

Narożnik czy sofa?

Postautor: DorotaRadziwił » 31 sie 2016, o 01:42

Dzień dobry. Niedawno mi się zamarzył taki rozkładany narożnik w salonie. Mąż na pczątku miał obiekcje co do tego, bo to oznacza, że po zakupie takiego narożnika jego uluiona sofa skórzana będzie musiała zmienić swoje miejsce i po prostu wyleci z naszego salonu. I szczerze mówiąc, to teraz mi się jakoś tak żal męża zrobiło i tej jego kanapy. A co wymyślcie? Zostawić tom kanape czy kupować nowy narożnik?
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Narożnik czy sofa?

Postautor: mleczNAdroga03 » 31 sie 2016, o 02:32

Pewnie, że kupywać nowy narożnik! Na pewno będzie o wiele wygodniejszy i na pewno się na nim więcej osób zmieści jak będziecie mieli jakieś imprezy czy coś i będziecie gości zapraszać. Ja sama stoczyłam niedawno bój ze swoim wybrankiem, bo mi była potrzebna komoda z drewna sosnowego a on nie chciał za żadne skarby nowego mebla w pokoju. Ale jak mu pokazałam, że trzymam swoje szpargały w kartonach pod łóżkiem to odrazu zmienił zdanie i teraz na szcześćie mam wszystko ładnie poukładane
Awatar użytkownika
mleczNAdroga03

Narożnik czy sofa?

Postautor: DorotaRadziwił » 31 sie 2016, o 03:21

No to rzeczywiście Ci się udało męża do dobrej zmiany namówić. Oby z moim tak łatwo poszło to by było fajnie. Jeśli chodzi o sprzęty do dziennego pokoju to jednak się trochę różnimy naszymi wizjami. Ja chce, żeby było ładnie, przytulnie i reprezentacyjnie, a on chce tylko tyle, żeby mu było wygodnie jak się rozłoży na kanapie. No i tak to w tej chwili wygląda niestety. Ale może nam się uda do jakiegoś konsensusu dojść
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Narożnik czy sofa?

Postautor: mleczNAdroga03 » 31 sie 2016, o 06:07

No niestety tak to bywa. Oby się udało obejść bez jakichś większych spięć i żebyście razem byli zadowoleni. Ty z piękna, a on z wygody :D Kciuki trzymam bardzo mocno. No i powodzenia z tym narożnikiem :P

Awatar użytkownika
mleczNAdroga03

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem