Jadalnia na wzór amerykański.

Postautor: siostra_przełożona » 8 sie 2016, o 21:13

Wpadliśmy ostatnio w modę kopiowania wszystkiego co wygląda luyb jest amerykańskie. Ostatnio wzięliśmy pod lupę nasz salon, który chcemy urządzić tak jak to w stanach właśnie. Czyli rozmiar ma mieć znaczenie. Już kupiliśmy sobie meble na tę okoliczność, ale pozostaje jeszcze kwestia oświetlenia. Co polecacie w tej kwestii.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: DorotaRadziwił » 8 sie 2016, o 22:47

Niezłe hobby sobie znalazłaś, ale muszę przyznać, że bardzo ciekawe. Ja akurat dużych rozmiarów w pokoju nie lubię, ale co jakiś czas fajnie jest znaleźć się w pomieszczeniach, ktoire wygladają inaczej niż twoje własne. Zycze powodzenia w ukończeniu projektu.
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: siostra_przełożona » 9 sie 2016, o 01:46

Tak to się dwa lata temu zaczęło, jak odwiedzałam rodzinę za oceanem. Teraz na podsatrwie zdjęć, filmów i katalogów staram się przenieś trochę tamtego świata do Polski. Z meblami nie było problemu, bo wysyłkowo można załatwić praktycznie wszystko.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: jumpernik » 9 sie 2016, o 04:46

Jak chcesz mieć jak w Ameryce to koniecznie musisz mieć wiatrak na suficie. Tam to chyba wszyscy go mają. To funkcjonalne urządzenie, które nie tylko jest skonfigurowane w lampą, ale spełnia też podstawową funkcję, jaką jest mieszanie powietrza…
jumpernik

Postautor: HeyJoe » 9 sie 2016, o 04:56

Rozuimiem, że Wasz salon to główne pomieszczenie w domu. Jeśli tak to lampy w jadalni i salonie powinny być dobrane według rodzaju i rozmiaru pozostałych mebli. Nie jestem projektancetem wnętrz, ale wydaje mi się, że dopiero takie połączenie spradzi się w stu procentach.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: siostra_przełożona » 9 sie 2016, o 05:47

Na pewno tak własnie zrobię. Tak jak pisałem wcześniej, lubię bardzo duże rozmiary jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz. Dlatego lampa na sufit musi być pokaźna i to najlepiej na dużą ilość żarówek. Myślałm też o oświetleniu hybrydowym, czyli tradycyjnym i sufitowym.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem