Jak dobrać balustradę do balkonu?

Postautor: LudwikPodolski » 19 lip 2016, o 07:10

Witam, mam dosyć duży balkon. Praktycznie wielkości tarasu. Zastanawiam się jaka balustrada byłaby najlepsza. Typowy domek z e skośnym dachem. Szkło raczej odpada, ale już pomiędzy betonem, drewnem, a stalą nierdzewną mogę wybierać.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: perfekcjonista78 » 19 lip 2016, o 07:20

W domkach jednorodzinnych pięknie prezentują się drewniane balustrady Poznań ma w tej branży długoletnią tradycję. Warto skorzystać z profesjonalnej obsługi specjalistów. W przypadku dużej powierzchni pewnie rolę też będzie odgrywać cena. Ale jeśli zdecydujesz się na drewno albo stal to na pewno nie zbankrutujesz, a zyskasz piękny balkon, idealny na letnie podwieczorki.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: casie_mary » 19 lip 2016, o 08:22

Przy dużych powierzchniach świetnie sprawdza się stal nierdzewna. Najlepiej poproś jakąś firmę by ci to wstępnie rozrysowali i policzyli koszty, wówczas będziesz mógł podjąć najbardziej racjonalną decyzję.
casie_mary

Postautor: LudwikPodolski » 19 lip 2016, o 10:31

Tak, to jest najlepszy pomysł. Ceny są dosyć zróżnicowane i wszystko zależy jaki będzie koszt całkowity. Bo co z tego, ze mało zapłacę za materiały, jeśli drożej mi policzą za robociznę. Ale dziękuję za rady, teraz widzę, ze mam więcej możliwości niż myślałem na początku.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem