Pomysł na balustradę na tarasie

Postautor: perfekcjonista78 » 13 maja 2016, o 04:51

Witam. Jestem w nietypowej sytuacji. Szukam pomysłu na balustrady tarasowe. Remontuje dom od zewnątrz, ociepliłem budynek, elewację zrobiłem, zostały balustrady. Zupełnie nie mam pomysłu na to w jaki rodzaj balustrad teraz jest modny. Drewno chyba u mnie nie bardzo pasuje.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: HeyJoe » 13 maja 2016, o 06:24

Cześć. Według mnie nie ma chyba lepszych niż drewniane. Mnie się osobiście bardzo takie podobają. Drewniane założyłem poziome, ale u kolegi zakładaliśmy pionowe deski, pomalowane lakierobejcą, a to dlatego że ma małe dzieci.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: siostra_przełożona » 13 maja 2016, o 07:50

Witam kochani. Ja też nie lubię drewnianych. Drewno to super wygląda ale w domu. Na balustrady wybrałabym jednak coś takiego chromowanego. Mnie się podobają stalowe balustrady ładne pomalowane. Zawsze to wygląda modniej, ponadczasowo. Ja bym mimo wszystko poleciła coś chromie. Pozdrowienia
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: superSłoik1997 » 13 maja 2016, o 08:24

Witam. Ja także miałem problem z wyborem balustrad. Nie było łatwo. Ale po wielu dniach poszukiwawczych znalazłem rozwiązanie. Znalazłem super balustrady tutaj chromsystem.pl/ . Mają fajne propozycje chromowane. Mnie osobiście bardzo się podobały, mojej żonie również, choć wiadomo jest wybredna. Drewno też ładnie wygląda, ale o drewno trzeba chyba bardziej dbać.
Awatar użytkownika
superSłoik1997

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem