Nowe ogrodzenie dookoła domu, kogo polecacie?

Postautor: DorotaRadziwił » 9 maja 2016, o 21:37

Hej wszystkim. Jesteśmy na ostatniej prostej jeżeli chodzi o budowę domu. Właśnie szukam w internecie firmy, która zrobi dla nas ogrodzenie. Czy zna ktoś może jakąś fajną firmę która się tym zajmuje? Chciałabym mieć ładnie wszystko zrobione tak żeby służyło przez lata.
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: siostra_przełożona » 9 maja 2016, o 22:43

Gdybym sekundę wcześniej włączyła komputer to dała bym ci adres na najlepszą firmę. Mąż zamawiał panele ogrodzeniowe ocynkowane od jakiejś firmy, ale wyszedł zanim przeczytałam post :P Jak tylko wróci to zapytam go gdzie zamawiał i czy warto współpracować.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: perfekcjonista78 » 10 maja 2016, o 00:18

No mi była ostatnio potrzebna podmurówka a właściwie było tego całkiem sporo. Wszystko zamówiłem od firmy ze strony ogrodzenia-brygada99.pl. Bardzo fajna firma, łatwy kontakt i pomoc w doborze odpowiedniego asortymentu. Podobało mi się, że ludzie którzy tam pracują naprawdę wiedzą na czym to polega, potrafią doradzić w każdej kwestii.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: italita » 10 maja 2016, o 02:16

No ja również pamiętam moją współpracę z tą firmą. Sam zakup i kontakt z firmą na plus, jeżeli chodzi o dostawę i montaż to też nie mam nic do zarzucenia, bo przyjechali bardzo szybko i ze wszystkim uwinęli się w 2 dni. To mało jeżeli popatrzeć na ilość i obszar do ogrodzenia :P
italita

Postautor: DorotaRadziwił » 10 maja 2016, o 05:09

No u nas nie ma tego aż tak dużo, ale nie powiem że super by było zobaczyć efekt po kilku dniach :P Mąż mówił, że jak był w stolicy to widział taką reklamę na której pisało bramy ogrodzeniowe Warszawa. Mówił nawet że tam pojechał, ale firma nie chciała brać zlecenie do którego trzeba by było dojechać kawałek.
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: perfekcjonista78 » 10 maja 2016, o 06:45

Prawda jest taka, że nie wszystkim zależy tak samo na kliencie, sprawdź firmę o której ci mówiłem a na pewno nie będziesz żałować. I nikt nie będzie ci robił problemu o dojazd :D
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem