Jak dbacie o baseny ogrodowe?

Postautor: italita » 28 kwie 2016, o 05:17

Chciałabym poznać wasze sposoby na dbanie o basen i ogólną konserwację. Może znacie jakieś specyfiki które są mi obce albo macie jakieś domowe sposoby na glony albo Ph które z chęcią poznam. Zapraszam do dyskusji i wymiany doświadczeń. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
italita

Postautor: jumpernik » 28 kwie 2016, o 05:59

Kiedyś przechodziłem przez domowe sposoby walki z glonami ale nic z tego nie wyszło. Są po prostu takie rzeczy które da się załatwić tylko chemią, więc myślę że lepiej będzie jak pogadamy o tym kto, czego i ile stosuje. Jeśli chodzi o mnie to kupuję w sklepie Baseny IWO, dokadny link tu - http://www.baseny-iwo.pl/chemia-basenowa/. Próbowałem środków z wielu sklepów ale żadne nie były tak skuteczne a co najważniejsze w tak dobrych cenach. Polecam każdemu kto dba o swój basen bo dobra chemia bardzo ułatwia pozbywanie się glonów i wyrównywania ph.
jumpernik

Postautor: azela » 28 kwie 2016, o 08:10

Też kupuję w tym sklepie i podpisuję się pod wypowiedzią kolegi bo stosunek jakości do ceny jest chyba najlepszy na rynku. Sklep polecili mi znajomi którzy od lat tam kupują i mają bardzo ładny i zadbany basen. Pewnego razu temat rozmowy jakoś nam zszedł na dbanie o różne rzeczy i w taki sposób dowiedziałam się o tym sklepie. Środki są bezpieczne, nie szkodzą dzieciom ani środowisku jeśli ktoś chciałby zapytać, pozdrawiam serdecznie.
azela

Postautor: casie_mary » 28 kwie 2016, o 09:21

Fajnie że ktoś zaczął ten temat bo od dłuższego czasu przeżywam inwazję glonów i nie wiem już czym z nimi walczyć, stosowałam jakieś srodki które kupował mąż, wymieniałam filtry więc nie mam pojęcia skąd się to coś przypałętało i czemu akurat do mojego basenu..
casie_mary

Postautor: italita » 28 kwie 2016, o 10:55

Bardzo dziękuję za wypowiedzi, firma o której pisaliscie byla mi znana bo zajmowala sie montazem dżakuzzi u mojego brata, ale nie wiedziałam że mają także w sprzedaży różne środku chemiczne.
italita

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zajęci domem i ogrodem