Czy znacie godne polecenia szkolenia z komunikacji w Warszawie?

Postautor: italita » 4 kwie 2017, o 18:14

Witam. Mam problem z wystąpieniami przed większą grupą ludzi. Gdy musze zabrac głos w kilkuosobowej czy wiekszej grupie, zazwyczaj stresuję się i czuję skrępowanie. Niedawno rozkręciłam własny biznes i umiejętność publicznego przemawiania bardzo by mi się przydała. Gdzie najlepiej zgłosic się po pomoc w tej sprawie? Czy znacie jakies warte polecenia szkolenia z komunikacji?
italita

Postautor: lokalizacja » 4 kwie 2017, o 20:40

Pod adresem internetowym http://trainbrain.com.pl/2017/02/28/mowcy-maja-latwiej-10-korzysci-jakie-niesie-umiejetnosc-publicznego-przemawiania/ znajduje się bardzo interesujaca propozycja dla osób, które chcą pokonac tremę i nauczyć się publicznie przemawiać. Sa to profesjonalne szkolenia z komunikacji w Warszawie, a ich podstawą jest nauka publicznego występowania.

Postautor: italita » 4 kwie 2017, o 23:15

A możesz mi tak w skrócie napisać, w czym tkwi sekret przełamania się i swobodnego występowania przed ludźmi?
italita

Postautor: lokalizacja » 5 kwie 2017, o 02:14

Zdaniem organizatorów tych szkoleń najważniejsza jest naturalność i szczerość wobec osób, do których kierujemy nasze słowa. Warto nawiązać relację z tymi osobami, a wówczas korzyści będą obopólne – osoba przemawiająca pokona swoje lęki, a słuchający jej ludzie z zainteresowaniem będą słuchac tego, co ma ona do powiedzenia.

Postautor: italita » 5 kwie 2017, o 04:45

Chciałabym się tego nauczyć, bo na razie jest mi trudno nawiązać relację ze słuchaczami. A Ty uczestniczyłaś może w takim szkoleniu? Jeśli tak, to co ono Ci dało?
italita

Postautor: lokalizacja » 5 kwie 2017, o 07:30

Jeszcze nie uczestniczyłam, dopiero planuje wziąć udział w takim szkoleniu. Ale z tego co wiem, korzyści, jakie płyną z umiejętności przemawiania jest dużo. Należa do nich m.in. nabranie pewności siebie, skuteczna współpraca w grupie oraz lepsza komunikacja z innnymi w życiu zawodowym i prywatnym.

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Edukacja kluczem do sukcesu