Chcę się nauczyć dekorować ciasta i torty?

Postautor: siostra_przełożona » 7 sty 2016, o 08:10

Hej! Bardzo dużo piekę i dostaje coraz więcej zamówień od rodziny i znajomych. Zastanawiam się poważnie, czy nie nauczyć się dekorowania ciasta i nie założyć działalności gospodarczej. Nie wiem tylko gdzie mogę się uczyć sztuki cukierniczej. Znacie może jakieś kursy?
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: LudwikPodolski » 7 sty 2016, o 09:29

Poszukaj w Internecie a znajdziesz naprawde wiele ciekawych możliwości. Polecam przede wszystkim firmę sklepslodkapasja.pl Oferują wszystkie akcesoria niezbędne do dekorowania ciast, a dodatkowo organizują kursy dla cukierników, które mogą Cię zainteresowac.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: siostra_przełożona » 7 sty 2016, o 11:43

Wlaśnie o coś takiego mi chodziło.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: Fenicjanka20 » 7 sty 2016, o 12:06

A nie lepiej poćwiczyć najpierw samemu? Na blogach znajdziesz wiele ciekawych pomysłów z instrukcjami wykonania. Zorientuj się, gdzie można kupić lukier dajacy się formować i przy jego pomocy spróbuj wykonac kilka podstawowych dekoracji. Kiedy już będziesz umiała takie podstawowe dekoracje, zabierz się za te bardziej zaawansowane. Kursy są zwykle krótkie, dlatego lepiej być na nich przygotowanym i umieć rozmawiać o tajnikach i sztuczkach cukiernikow.
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Postautor: siostra_przełożona » 7 sty 2016, o 14:24

Chyba masz racje. Najpierw spróbuję się sama nauczyć czego mogę, a później pomyślę o szkoleniu.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Edukacja kluczem do sukcesu