Dobre buty trekkingowe, gdzie takie kupić?

Postautor: LudwikPodolski » 7 mar 2017, o 05:42

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od dawna poluje na jakieś bardzo ciekawe i fajne, wygodne buty trekkingowe. Nie wiem jednak gdzie takie kupić, bo jednak mi zależy na najwyższej jakości. Pomyślałem, że może napiszę tutaj na forum i ktoś z was mi coś dobrego poleci ;) gdzie kupowaliście sobie buty trekkingowe? Na aukcjach intenreotwyhc, w sklepie? Bardzo chętnie się dowiem i może pójdę waszym tropem ;) także czekam na jakieś fajne rekomendacje butów.. tyczasem pozdrawiam i dziękuję za wszystko!
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: perfekcjonista78 » 7 mar 2017, o 06:22

Jeśli chcesz naprawdę bardzo dobre buty trekkingowe to koniecznie zajrzyj na tę stronkę: http://napieszo.pl/336-buty-trekkingowe bo mają kolekcję naprawdę znakomitego obuwia dla każdego. Niezależnie od pory roku, warto mieć taką parę butów, czy to do podróży w góry, czy może przetrwania zimy. Ja uwielbiam takie obuwie i super się w nim czuję. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: Owlshooter009 » 7 mar 2017, o 07:23

No ta stronka napieszo.pl jest kozacka ;) tam naprawdę jest znakomita oferta różnych butów i do tego w super cenie ;) już wiem gdzie kupię sobie buty niedługo ;) może jeszcze wezmę jedną parę, żebym miał w zapasie ;D
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: HeyJoe » 7 mar 2017, o 07:49

Extra stronka! Też tam kupię buty trekkingowe i nie tylko, bo mają bogatą kolekcję różnych akcesoriów dla każdego podróżującego ;) a ja uwielbiam różne wycieczki ;)
Awatar użytkownika
HeyJoe

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Dla turysty i podróżnika