Jak dojechać nad morze z malym diabłem?

Postautor: toledo » 6 cze 2016, o 04:21

Cześć. Planujemy pojechać nad morze pooddychać trochę jodem, tym naszym polskim, i mam problem, bo mamy dziecko, które do pociągu się nie nadaje. Mówie to z pełną odpowiedzialnością, maly to po prostu pociąg rozniesie. Kojarzycie tą dziewczynkę z rosyjskiej bajki? Filip jest trzy razy gorszy, a ja jak ten misiek nie wiem co robić. Nie mamy samochodu, bo oboje z żoną pracujemy w domu a przedszkole mamy blisko.
toledo

Postautor: perfekcjonista78 » 6 cze 2016, o 05:54

I pewnie zakupy też zamawiacie do domu? :) Rozumiem co mówisz, dzieci są dzisiaj trochę inne niż były kiedyś. Nie wiem, może to te karmione hormonami kurczaki... :) W każdym razie ja bym na twoim miejscu rozważył zamówienie sobie samochodu na wynajem, np . Jeśli twój syn jest w stanie zaakceptować jazdę samochodem to napewno szybciej i wygodniej tam dotrzecie.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: efektowna » 6 cze 2016, o 06:43

My korzystamy z tej wypożyczalni jak potrzebujemy jechać na wakacje. Jeszcze nigdy na AKM się nie zawiedlismy, zdecydowanie polecamy. Powiem wręcz, że uratowało nas to niejako przed decyzją bezsensownego kupna auta, bo okazało się, że jka potrzebujemy wypożyczyć to zawsze jest to co chcemy.
efektowna

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Dla turysty i podróżnika