Spływ kajakowy, gdzie pierwszy

Postautor: HeyJoe » 14 mar 2016, o 11:02

Witam. Muszę zaplanować urlop w lipcu i chciałbym zabrać w tym roku córkę na jej pierwszy spływ kajakowy. Ma 12 lat, z żoną jesteśmy po rozwodzie, wiec plan jest taki, by spędzić z córką jakoś ciekawie ten czas. Nie widujemy się zbyt często ze względu na mieszkanie w różnych miastach, więc chcę jej pokazać, że jednak tata nie jest taki zły, jakim go maluje jej matka… Doradźcie, jaka trasa byłaby najlepsza na przynajmniej tydzień poza domem. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: efektowna » 14 mar 2016, o 11:13

A tydzień to nie będzie czasem dla niej zbyt dużo jak na pierwszy raz? Teraz dzieciaki to jednak na ogół siedzą przy konputerach, więc kondycyjnie może nie dać rady. No i nie każde dziecko lubi nocować pod namiotem, moja starsza córka strasznie się zraziła po pierwszym takim wyjeździe, więc teraz jak jedziemy z mężem, to ją podrzucamy do dziadków. Może chociaż młodszą się uda przekonać ;)
efektowna

Postautor: HeyJoe » 14 mar 2016, o 11:24

Da radę na pewno, ona trenuje kolarstwo. Formę ma i to pewnie lepszą nawet ode mnie kiedykolwiek ;P
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: perfekcjonista78 » 14 mar 2016, o 11:53

U mnie masz dużego plusa za to, że planujesz aktywny wypoczynek, a nie smażenie się na plaży. Moi rodzice uwielbiali to ostatnie, jak to mnie katastrofalnie nudziło… No, ale wracając. Na naprawdę fajny spływ kajakowy mogę polecić na pewno rzekę Pilicę, jest dość łagodna dla początkujących, no i wiele niedociągnięć w stylu wybacza. Moje dzieciaki uczyły się na Pilicy i było dobrze.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: efektowna » 14 mar 2016, o 13:27

Potwierdzam. Ja teraz z najmłodszą córą będę jechać na spływ. Strasznie szybko to wszystko leci, 8 lat już skończyła w styczniu, a przed chwilą się rodziła… echh
efektowna

Postautor: HeyJoe » 14 mar 2016, o 15:19

Dzieci to do siebie mają, moja też błyskawicznie wyrosła z noszenia na rękach. Co zrobić… Dziękuję za polecenie tej rzeki Pilicy, poczytam sobie więcej i zdecyduję. Ale wstępnie to jestem bardzo zainteresowany :)
Awatar użytkownika
HeyJoe

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Dla turysty i podróżnika