Salon marki Toyota – jak się przygotować do rozmowy?

Postautor: teodeo » 12 wrz 2019, o 10:40

Jest tutaj może ktoś doświadczony w kupowaniu nowego auta od dealera? Ja będę to robił pierwszy raz i nie bardzo wiem, jak podejść do tematu, żeby wynegocjować sobie jakieś solidne upusty. Mogę liczyć na jakąś pomoc?
teodeo

Postautor: jumpernik » 12 wrz 2019, o 13:35

Chyba nie da się przygotować tutorialu, jak negocjować z dealerem :D To jest trochę spontaniczne. Po prostu dostajesz ofertę i zaczynasz drążyć temat. A może tu się da coś urwać, a może tam. Jak sprzedawca niechętny na rabaty to możesz próbować zdziałać coś w kwestii ceny ubezpieczenia albo wynegocjować przedłużoną gwarancję na auto już niejako w cenie samochodu. Opcji jest sporo.
jumpernik

Postautor: Owlshooter009 » 12 wrz 2019, o 16:10

Według mnie najważniejsze to znaleźć porządnego sprzedawcę, który profesjonalnie podchodzi do klienta, a uwierz, różnie to z nimi bywa…Na przykład salony Mercedes-Benz, które odwiedziłem po wybraniu z tej strony https://dealerzyaut.pl/salon-mercedes/, były naprawdę skłonne do udzielania różnych rabatów. Brałem auto na firmę i dostałem jeszcze świetne warunki finansowania w leasingu.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: efektowna » 12 wrz 2019, o 17:54

Dokładnie, tak jak Koledzy wyżej piszą. Mam podobne doświadczenia z salonem toyoty. Trafiłam na solidnego dealera, który po prostu był w pełni frontem do klienta. W zasadzie sam z siebie, tylko pod minimalnym naciskiem, zaproponował świetną cenę mojego nowego autka, którym jeżdżę już od dłuższego czasu. Z bazowych cen można naprawdę sporo urwać.
efektowna

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Ogólnie o motoryzacji