Pomoc przy przyciągnięciu auta

Postautor: prond » 12 sie 2016, o 03:00

Cześć wam. Jechałem ostatnio do szczecina. Auto mi się rozkraczyło. Musiałem zostawić na takim osiedlu i wrócić do domu. Teraz myślę nad tym jak go sprowadzić do domu, bo przecież w końcu ktoś się tym zainteresuje. Czy macie jakieś pomysły na to, aby podholować auto do mnie? Mieszkam 30km od szczecina. Nie chcę ryzykować i holować na linkę, bo to różnie bywa. Lepiej byłoby gdyby lawetą podholowali mi to auto. Znacie jakieś dobre firmy z lawetami? Najlepiej byłoby gdyby się też zbytnio nie cenili, ostatnio mam i tak sporo wydatków, a jeszcze ten remont samochodu mnie czeka. Skaranie boskie, jak się wali to wszystko na raz.
prond

Postautor: azela » 12 sie 2016, o 04:54

Cześć. Ty powinieneś od razu przyciągnąć ten samochód do siebie. 30km to nie 300 więc nie przesadzajmy. Tutaj masz namiar na dobrego laweciarza, jest konkretny i pracuje o każdej porze autoholowanie-szczecin.eu/autopomoc.html. Na stronie masz numer zadzwoń i wypytaj o stawkę, bo tego się nie orientuję.
azela

Postautor: superSłoik1997 » 12 sie 2016, o 05:36

Ooo… chłopie ja bym w życiu nie zostawił samochodu gdzieś tam. Jeszcze tego samego dnia bym jechał z lawetą żeby przyciągnąc autko. Lepiej skorzystaj z podpowiedzi koleżanki i skontaktuj się z laweciarzem, bo później to możesz szukać auta rozsianego po Polsce w częściach, złodziejom wyobraźni nie brakuje, z resztą tobie też skoro tak zrobiłeś :D pozdro.
Awatar użytkownika
superSłoik1997

Postautor: teodeo » 12 sie 2016, o 05:56

Witam. Nie ma co wieszać na nim psów. Ja też kiedyś jechałem do dziewczyny, w połowie musiałem auto zostawić, a dojechać autobusem. Los nie wybiera. Co prawda następnego dnia zadzwoniłem po lawetę, ale przeżyć było co nie miara. Ja korzystałem z usług firmy Bogumiła Kusia Autoholowanie, z resztą sam sobie sprawdź tutaj masz link do jego strony autoholowanie-szczecin.eu/autolawety.html. Jeśli pytasz o ceny to ma - uwierz mi - znośne.
teodeo

Postautor: HeyJoe » 12 sie 2016, o 07:19

Hej. Mnie też ten facet pomógł na drodze, jak jechałem i moje własne koło mnie wyprzedziło :D nawet nie wiecie jakie to były emocje zobaczyć koło własnego samochodu. A jak inni się śmiali.
Awatar użytkownika
HeyJoe

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Ogólnie o motoryzacji