Co na wyposażeniu profesjonalnego warsztatu?

Postautor: Owlshooter009 » 18 lip 2016, o 08:35

Cześć internauci. Założyłem temat, bo nie wiem, co powinno znaleźć się na wyposażeniu warsztatu z funkcją myjni. To znaczy wiem mniej więcej, co jest potrzebne, ale przecież diabeł tkwi w szczegółach. Nie wiem czy jestem przygotowany na wszystko. Co się znajduje w waszych warsztatach motoryzacyjnych?
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: prond » 18 lip 2016, o 09:53

Witam. Ja, gdy otwierałem warsztat to miałem kilka kluczy, sprężarkę i wyważarkę do kół. Dziś zapewne kupił bym sobie specjalne urządzenie do generowania ozonu. Wydaje mi się to być potrzebne. Nie wiem jak inni, ale ja zainwestowałbym w to urządzenie.
prond

Postautor: perfekcjonista78 » 18 lip 2016, o 10:48

Hej. W sumie taki generator to fajna sprawa. Dla mnie ważny by był również diagnoskop. Generalnie polecam nasadki udarowe, tu je znajdziesz http://sklep.tiptopol.pl/narzedzia-i-akcesoria-do-montazu-kol/nasadki-udarowe.html. Zawsze się przydadzą. Mnie zawsze tego brakuje.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: jumpernik » 18 lip 2016, o 11:46

Witajcie. Jeśli myjnia to koniecznie musisz też wziąć na cel jakiś dobry sprzęt myjący z wysokim ciśnieniem inaczej nie masz szans wybić się na rynku, tym bardziej, że jest pełno tych samoobsługowych. Tutaj sobie przejrzyj akcesoria do warsztatu i myjni sklep.tiptopol.pl. W dodatku przyda się także dobrej jakości chemia myjąca. Pozdro
jumpernik

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Ogólnie o motoryzacji