Czy po wypadku mogę wziąć za darmo auto zastępcze z wypożyczalni??

Postautor: superSłoik1997 » 5 kwie 2016, o 23:01

Cześć! Jestem świeżo po wypadku, nic specjalnego się nie stało, ale samochód poleciał do warsztatuy i długo z nniego nie wróci, a jest to moje narzedzie pracy. Mamy problem z ubezpieczyciel, który nie bardzo chce mi dac pojazd zastępczy na ten czas. Czy mogę go podejść i wynająć auto w wypożyczalni, a potem obciążyć go kosztami?
Awatar użytkownika
superSłoik1997

Postautor: perfekcjonista78 » 5 kwie 2016, o 23:32

Są takie wypożyczalnie, gdzie auto zastępcze możesz dostać w takim wypadku i firma kasę bierze z oc sprawcy, nie wiem do końca na jakieś zasadzie to działa, ale nie każda wypożyczalnia ma taką ofertę. Wiem że torcar coś takiego ma, bo kiedyś pożyczałem tam samochody, możesz sobie nawet zadzwonić i po prostu dopytać na jakiej zasadzie to działa.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: DorotaRadziwił » 6 kwie 2016, o 01:30

jeśli aktualnie stać cie na taki krok i potem nie ma problemu ze będziesz wojowal o kase to ja bym brała, co by utrzec nosa ubezpieczycielowi bo człowiek placi grube pieniądze, a potem nic nie dostaje.
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: superSłoik1997 » 6 kwie 2016, o 04:26

heh, co do tej wypożyczalni to ja wlasnie w Poznaniu potrzebuje auta i pierwsze co trafiłem to właśnie tutaj http://torcar24.pl/aktualnosci/n/wypozyczalnia-samochodow.html , właśnie widziałem, że istnieje taka opcja, muszę się w takim razie dowiedzieć jak to wygląda. Zgadzam się z tym,, że ubezpieczyciele żarty sobie stroją z ludzi, najpierw wysokie składki, a potem proszenie się o swoje :/ problemem nie są pieniądze, nie będę ukrywał.
Awatar użytkownika
superSłoik1997

Czy po wypadku mogę wziąć za darmo auto zastępcze z wypożycz

Postautor: LudwikPodolski » 6 kwie 2016, o 07:06

to zależy jaki to będzie wynajem samochodów. W środzie Wlkp pamiętam, że była jakaś wypożyczalnia, gdzie była taka opcja bo żona kiedyś autko na szybko pożyczała. Ale dziwne jest w ogóle to, ze nie dostałeś samochodu. Jaki argument podała ta ubezpieczalnia?
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: superSłoik1997 » 6 kwie 2016, o 07:45

Po prostu nie bo się nie należy, bo coś tam nie opłacone, to dziwne jest. Gość, sprawca tego wypadku, ma auto ubezpieczone w jakimś krzaku, tak to jest, ludzie skąpią na oc, ale trochę się temu nie dziwię. W każdym bądź razie zostałem z niczym, a a bez auta nie zarabiam.
Awatar użytkownika
superSłoik1997

Postautor: DorotaRadziwił » 6 kwie 2016, o 08:24

to ja bym tymbardziej wypożyczyła, a potem jeszcze żądała odszkodowania za to, że straciłeś kasę bo nie mogłeś wykonywać swojej pracy.
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Ogólnie o motoryzacji