Jaki komputer?

Jaki komputer?

Postautor: toledo » 25 kwie 2016, o 03:15

Siema. Słuchajcie. Ponieważ mój stary gruchot komputer już ledwo działa, postanowiłem kupić wreszcie jakiś nowy. Miałem na razie na myśli notebooka Lenovo, ale nie wiem, co o tym sądzicie. Słyszałem, że to są bardzo komputery, ale wiecie, jak to z opiniami. Raz są dobre, raz nie, zależy, co kto lubi i do czego potrzebuje. A co wy sądziciie na ten temat? Z jakich komputerów najlepiej wam się korzysta?
toledo

Jaki komputer?

Postautor: HeyJoe » 25 kwie 2016, o 04:27

Z Lenovo jeszcze nigdy nie korzystałem. Zawsze miałem Toshiby. Teraz też korzystam z Toshiby Tecry i jestem bardzo zadowolony. Wiem, że nie wszyscy lubią te komputery, ale one się świetnie nadają i do pracy, i do nauki, do wszystkiego. Więc jak chcesz dobrą maszynę, która Ci posłuży przez długi czas, to naprawdę polecam, bo warto. Zawiedzoniony na pewno nie będziesz.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Jaki komputer?

Postautor: jumpernik » 25 kwie 2016, o 06:46

Skoro już o komputerach mowa, to ja bym jeszcze z chęcią polecił HP EliteBooka Folio. To też jest świetny sprzęt i jeśli chodzi o mnie, to w zupełności też do wszystkie się nadaje. Nie wyobrażam sobie teraz, że mógłbym z innego komputera korzystać niż ten. Jeśli chodzi o komputery, to teraz na rynku masz taki wybór, że rzeczywiście można dostać bólu głowy, jak się zaczyna szukać i zastanawiać, jaki model dla siebie kupić. I czego właściwie potrzebujemy, bo niektórzy kupują sprzęt marzeń, a i tak nie wykorzystują jego potencjału w 100 procentach, tylko z internetu korzystają. I aż żal, że taki sprzęt nieużywany.
jumpernik

Jaki komputer?

Postautor: HeyJoe » 25 kwie 2016, o 07:09

Wejdź sobie jeszcze tutaj mct-sklep.pl/latitude-e6440-c4645.html, może tu znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.
Awatar użytkownika
HeyJoe

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Elektronika i internet