Które wkłady filtracyjne wziąć?

Postautor: teodeo » 24 sty 2017, o 02:43

Cześć. U mnie w domu wystąpił mały problem. Wszystkie filtry odmówiły posłuszeństwa i niestety obawiam się, że będę musiał sporo powymieniać. Chodzi głównie o kran w kuchni, gdzie po prostu leci taki żur, że nie wiem, co z tym robić. Nawet filtracja za pomocą tych takich dzbanków filtrujących niewiele daje. Zresztą, po jednorazowym przepuszczeniu wody filtr nadaje się do wyrzucenia. Szukam wkładów filtrujących do kuchni. Nie chcę kupić jakiegoś badziewia, które zawiedzie. Możecie wskazać sklep, gdzie dostanę porządne akcesoria?
teodeo

Postautor: jumpernik » 24 sty 2017, o 03:08

Ja miałem niedawno problem z wkładem w łazience. Wymieniłem go na jeden z dostępnych na FiltryBB. Nie wiem, czy znasz tę stronkę, ale mają naprawdę spory wybór, a na jakość filtrów nie ma co narzekać. Ogólnie rzecz ujmując, pełna profeska. Spróbuj.
jumpernik

Postautor: Fenicjanka20 » 24 sty 2017, o 03:53

Ja kojarzę tę stronę. Mąż zamówił stamtąd stację uzdatniającą do naszego domu. Nie powiem nic akurat o jakości wkładów filtrujących, ale z tej stacji jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wreszcie zakończył się koszmar z potwornie zanieczyszczoną wodą. Myślę, że spokojnie jednak można się rozejrzeć tutaj: http://www.filtrybb.pl/43-wklady-filtracyjne. Widzę, że mają kilka modeli do wyboru, a sam zainteresowany na pewno najlepiej wie, czego mu potrzeba.
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Postautor: LudwikPodolski » 24 sty 2017, o 05:53

Tak, mają tam naprawdę dobrej jakości wkłady. Ja mam taki już od kilku miesięcy i jakość wody wyraźnie się poprawiła. Paru kumpli kupowało wkłady do łazienki i też nie narzeka. Można spokojnie brać stamtąd.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: lokalizacja » 24 sty 2017, o 06:46

Mi był bardzo potrzebny nowy wkład do kranu w kuchni. Znalazłam go właśnie na tej stronie. Poradziłam się męża, bo właściwie takie rzeczy są mi średnio bliskie, no i mówił, że powinno być dobrze. No, fakt faktem, że dobrze jest. Woda jest odpowiednio filtrowana, a ja nie muszę się martwić o żadne choroby.

Postautor: superSłoik1997 » 24 sty 2017, o 08:33

Prawdę mówiąc, można tam odnaleźć wszystko do filtrów. My wyposażaliśmy tam całe biuro. Żaden z zamawianych elementów nie popsuł się, a wszystkie wydają się bardzo wytrzymałe. No, i poprawił się znacznie nie tylko wygląd, ale i smak i zapach wody. O kamieniu nie ma mowy.
Awatar użytkownika
superSłoik1997

Postautor: teodeo » 24 sty 2017, o 10:10

Dzięki, właśnie tego mi było trzeba. Przeglądam sobie tamtejszą ofertę i na pewno coś odpowiedniego wynajdę. Pozdrawiam wszystkich, którzy pomogli.
teodeo

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pozostałe urządzenia