Projekt wentylacji i chłodni pod duży projekt.

Postautor: toledo » 12 lip 2016, o 02:27

Witajcie. Jestem a etapie wdrażania dużego projektu budowy hali magazynowej. Jako główny wykonawca szukam do współpracy firmę, która projektuje i montuje systemy wentylacji i systemy chłodnicze. Proszę o namiary na firmę, która jest w stanie zaangażować się w duży projekt.
toledo

Postautor: perfekcjonista78 » 12 lip 2016, o 04:41

Znam kilka firm, które zajmują się wentylacjami. Mówisz, że chodzi o duży projekt, ale czy jesteś w stanie z grubsza mi powiedzieć co tam będzie do roboty? Podobna w Katowicach są dobrzy fachowcy, tylko trzeba im przekazać mniej wiecej, jakie masz oczekiwania.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: toledo » 12 lip 2016, o 05:10

Na całej hali magazynu ma być zrobiona wentylacja. Samo to to już bardzo dużo roboty bo hala ma 1500m2. Do tego potrzeba wykonać 3 osobne chłodnie, które będą działać niezależnie od siebie.
toledo

Postautor: lokalizacja » 12 lip 2016, o 06:08

Wysyłam na prywatnej wiadomości namiary na firmę która wykonuje takie instalacje przemysłowe. Musisz się z nimi skontaktować i podać szczegóły projektu lub jeżeli posiadasz to kopie projektów wentylacji. Bardzo rzetelna ekipa, nie spóźniają się jeżeli jest z góry ustalony termin.

Postautor: HeyJoe » 12 lip 2016, o 08:15

Przy takim dużym projekcie możesz szukać ekipy z całego kraju. Takie coś kosztuje duże pieniądze i aż dziwi mnie fakt, że takie pytanie pojawia się na forum. Tak czy inaczej, wysłałem ofertę kilku firm które pracował dla mnie przy mniejszych inwestycjach, ale które wiem że mają duże możliwości.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: teodeo » 12 lip 2016, o 09:45

Dzięki za namiary, udało się ogarnąć ekipę która jest się w stanie tego podjąć na już. Kwestia dogadania szczegółów. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam.
teodeo

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pozostałe urządzenia